Elitarna grupa DJ-ów

Elitarna grupa DJ-ów

30 stycznia 2019 Wyłącz przez Romana

Zawód DJ-a wciąż w Polsce nie jest traktowany poważnie. Uważa się, że jest to bardziej pasja, niż stała, dochodowa praca. DJ UNION to nazwa polskiego stowarzyszenia, które zrzesza zawodowych DJ-ów.

www.ardleywithfewcott.com

Co ciekawe, zostało założone w 1991 roku przez Janusza Kondratowicza, który jest twórcą tekstów największych polskich przebojów śpiewanych przez Czerwone Gitary, Marylę Rodowicz czy Annę Jantar. W 2001 roku zostało zawieszone, jednakże rok 2010 przyniósł reaktywację stowarzyszenia. Z założenia organizacja ma charakter elitarny i wstąpić do niej mogą tylko najlepsi DJ-e, którzy mają reprezentować środowisko i wyznaczać poziom profesjonalizmu.

Ugrupowanie zajmuje się krzewieniem kultury muzycznej w Polsce i co roku jest organizatorem Mistrzostw Polski DJ-ów. Poza tym zrzeszeni DJ-e jednocząc siły w stowarzyszeniu podejmują walkę o swoje prawa i zabierają głos w konsultacjach społecznych na temat prawa autorskiego. Stowarzyszenie udziela porad prawnych Dj-om, przeciwko którym toczy się postępowanie.

telamarketing dla firmy