Gdy potrzebujesz gotówki

7 września 2017 Wyłącz przez Romana

Większości z nas zdarzają się momenty, kiedy potrzebujemy gotówki na dany zakup. Może chodzić o nowe meble do pokoju, wyprawkę szkolną dla dziecka lub po prostu mamy gorszy okres finansowy i potrzebujemy zastrzyku gotówki.

W takim wypadku możemy udać się do banku po kredyt konsumencki. Wówczas, sami podajemy wysokość kwoty, która jest nam potrzebna.

Jeśli występujemy z takim wnioskiem do naszego banku, możemy liczyć na preferencyjne warunki, zwłaszcza, jeśli zawsze terminowo opłacaliśmy raty innych kredytów lub nie mamy problemu ze spłatą używanej karty kredytowej. Jeśli kwotę, o którą wnioskujemy chcemy w całości przeznaczyć na zakup jednej rzeczy, bank może od nas wymagać podania, co to konkretnie ma być.

Wówczas, pieniądze mogą nie przejść przez nasze ręce, lecz trafić bezpośrednio do sprzedającego. W poszukiwaniu dogodnych kredytów konsumenckich należy uważać na to, jaka instytucja je proponuje – wybierajmy tylko godne zaufania banki, nawet, jeśli ich oprocentowanie nie wydaje się być najkorzystniejsze.

http://www.bisnode.pl/firma/?id=811839&nazwa=AXPOL_TRADING_SP_Z_O_O_SPÓŁKA_KOMANDYTOWA https://www.dnb.com/pl-pl/wiedza/newsy-artykuly/czym-jest-zator-platniczy-i-jak-sobie-z-nim-poradzic/