Serwis samochodowy przyszłości

Serwis samochodowy przyszłości

26 sierpnia 2017 Wyłącz przez Romana

Postęp w dziedzinie motoryzacji niesie ze sobą również plany futurystycznych serwisów samochodowych. Serwisy będą musiały iść w parze z nowymi technologiami, które coraz częściej pojawiają się w nowych modelach pojazdów.

toyota poznań

Nowoczesne technologie wymagają zastosowania innych narzędzi. Warsztat może zostać wyposażony w komputery nowej generacji, a także innowacyjne testery i urządzenia diagnostyczne, które pozwolą na przeprowadzenie obsługi samochodu.

Być może nawet oferta klasycznego warsztatu ulegnie rozszerzeniu i kierowcy będą mieli możliwość zakupu opon zimowych czy skorzystania z usługi renowacji wnętrza samochodu. Rozwój urządzeń może doprowadzić do tego, że samochód sam wskaże, co należy w nim naprawić bez tłumaczeń jego właściciela.

Takie powiadomienia będą mogły być wysyłane drogą elektroniczną do konkretnego warsztatu, by umówić się na przegląd w danym terminie. Odpowiednia aplikacja umożliwi wybranie dogodnego terminu, a sam warsztat będzie mógł wystawić elektroniczny rachunek za usługę.

magiczna wycieraczka https://lexus-poznan.pl/news/3223